Jak redaktor Hawkins został żołnierzem? Zobacz nowy zwiastun Enemy Front

Powstanie Warszawskie rozegra się ponownie już 10 czerwca. Wtedy długo oczekiwana strzelanina polskiego studia CI Games trafi bowiem do sprzedaży.

Jutro Enemy Front zadebiutuje na rynku amerykańskim. Premiera w naszym kraju nastąpi trzy dni później, czyli 13 w piątek. Oby nie była to pechowa data dla twórców, którzy od pewnego czasu zasypują nas kolejnymi trailerami i ciekawostkami na temat swojej nowej produkcji.


Ostatni, przedpremierowy zwiastun, jest już w internecie i pokazuje, jak główny bohater przekształcił się z korespondenta wojennego w rebelianta – prawdziwą maszynkę do likwidowania nazistów. Podobnie jak w poprzednich filmikach, dostaliśmy dynamiczne migawki prezentujące eksterminację wroga.

Enemy Front – premiera światowa 10 czerwca. W Polsce – 13 czerwca

Podczas rozgrywki wcielimy się w Roberta Hawkins’a, który odwiedzi nie tylko zrujnowaną Warszawę, lecz stanie również do walki na froncie we Francji czy Niemczech. Enemy Front bazuje na silniku CryEngine. Twórcy zachwalają misje o otwartej strukturze, zaawansowaną sztuczną inteligencję wroga oraz środowisko, które będzie podatne na zniszczenia.

Tutaj zobaczysz pozostałe zwiastuny z gry Enemy Front!

Studio CI Games przygotowało kampanię dla pojedynczego gracza oraz starcia po sieci dla maksymalnie 12 osób. Przypominamy, że do nazistów postrzelają posiadacze PC oraz konsol: PlayStation 3 i Xbox 360.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Nie moge się doczeeeekać! :)

    Jeszcze tylko kilka dni 🙂
    A niespodzianka że będzie tryb multi to super wiadomość ale najpierw przejdę sam i wtedy do zobaczenia w multi 🙂

2 Shares
Share2
+1
Tweet