Jak redaktor Hawkins został żołnierzem? Zobacz nowy zwiastun Enemy Front

Jak redaktor Hawkins został żołnierzem? Zobacz nowy zwiastun Enemy Front
Newsy PC PlanetaTV PS3 X360
enemy-frontPowstanie Warszawskie rozegra się ponownie już 10 czerwca. Wtedy długo oczekiwana strzelanina polskiego studia CI Games trafi bowiem do sprzedaży.
Jutro Enemy Front zadebiutuje na rynku amerykańskim. Premiera w naszym kraju nastąpi trzy dni później, czyli 13 w piątek. Oby nie była to pechowa data dla twórców, którzy od pewnego czasu zasypują nas kolejnymi trailerami i ciekawostkami na temat swojej nowej produkcji. Ostatni, przedpremierowy zwiastun, jest już w internecie i pokazuje, jak główny bohater przekształcił się z korespondenta wojennego w rebelianta - prawdziwą maszynkę do likwidowania nazistów. Podobnie jak w poprzednich filmikach, dostaliśmy dynamiczne migawki prezentujące eksterminację wroga.

Enemy Front - premiera światowa 10 czerwca. W Polsce - 13 czerwca

Podczas rozgrywki wcielimy się w Roberta Hawkins'a, który odwiedzi nie tylko zrujnowaną Warszawę, lecz stanie również do walki na froncie we Francji czy Niemczech. Enemy Front bazuje na silniku CryEngine. Twórcy zachwalają misje o otwartej strukturze, zaawansowaną sztuczną inteligencję wroga oraz środowisko, które będzie podatne na zniszczenia.

Tutaj zobaczysz pozostałe zwiastuny z gry Enemy Front!

Studio CI Games przygotowało kampanię dla pojedynczego gracza oraz starcia po sieci dla maksymalnie 12 osób. Przypominamy, że do nazistów postrzelają posiadacze PC oraz konsol: PlayStation 3 i Xbox 360.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie