Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Polak stworzył nietypowy świat. Mamy pierwszy zwiastun gry Iron Harvest

Zapowiada się na niezłą mieszankę.

W sieci wylądował pierwszy konkretny zwiastun gry Iron Harvest, która rozgrywa się w wykreowanym przez Jakuba Różalskiego świecie „1920+”. Pokazuje on alternatywną rzeczywistość, gdzie po Pierwszej Wojnie Światowej widzimy połączenie ułanów ze steampunkiem i wielkimi robotami.

Oczywiście w produkcji nie zabraknie polskiej armii, możemy też liczyć na inne reprezentacje krajów z naszego regionu. Gra jest typowym przedstawicielem gatunku RTS, ale dzięki interesującemu klimatowi, może nieźle namieszać.

Iron Harvest ukaże się dopiero w przyszłym roku na PC, PS4 oraz XOne. Zerknijcie na poniższy zwiastun i dajcie znać co sądzicie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%