Iron Harvest

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Iron Harvest – start otwartej bety w przyszłym tygodniu [WIDEO]

Studia Deep Silver i KING Art Games poinformowały, że 30 lipca rozpoczną się otwarte beta testy strategii Iron Harvest.

Osoby zainteresowane RTS-em będą miały okazję przetestować go już wkrótce. W ramach bety sprawdzimy kampanię i tryb multi. Informację Deep Silver ubogaciło o nowy trailer z produkcji. Prezentujemy go poniżej (z polskimi napisami).

Elementem charakterystycznym uniwersum wykreowanego przez Jakuba Różalskiego jest alternatywna rzeczywistość powojenna, w której gigantyczne roboty stają się nieodłącznym elementem ludzkiej codzienności. Produkowaniem tytułu zajmuje się niemieckie studio King Art Games, mające na swoim koncie między innymi The Book of Unwritten Tales 2.

W grze Europa będzie podzielona pomiędzy trzy fikcyjne kraje – Rusviet, Republikę Polanii i Imperium Saksonii, będące kolejno odpowiednikami Rosji, Polski i Niemiec. Frakcje te zawalczą ze sobą o wpływy.

Warto wspomnieć, że od pewnego czasu wiemy, że produkcja zaoferuje ciekawą opcję lokalizacyjną, w ramach której będziemy mogli usłyszeć narodową mowę frakcji, którą wybierzemy.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się