Iron Harvest

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Iron Harvest nie trafiło na Epic Games Store, wydawca zwraca pieniądze

Wbrew wcześniejszym ustaleniom, RTS nie pojawił się w sklepie Epików w dniu premiery – i nie ma go tam do tej pory. Deep Silver gwarantuje zwrot pieniędzy za preordery.

Iron Harvest zadebiutowało na PC wczoraj. Zgodnie z zapowiedziami i poniższym premierowym trailerem, tytuł miał ukazać się na Steamie, w GOG.com i Epic Games Store. Jednak w tym ostatnim sklepie gra nie pojawiła się – i do tej pory jest niedostępna.

Nie wiadomo, jakie są tego przyczyny. Na Twitterze Koch Media czytamy, że opóźnienie w debiucie w EGS jest wynikiem obecnej sytuacji na świecie – RTS, jak informuje wpis, nie jest jeszcze gotowy na premierę w sklepie twórców Fortnite’a. Pieniądze za preordery zostaną zwrócone graczom.

Iron Harvest to strategia autorstwa King Art Games. Akcja tytułu rozgrywa się w wykreowanej przez artystę Jakuba Różalskiego alternatywnej rzeczywistości po I wojnie światowej, w której gigantyczne mechy towarzyszą życiu codziennemu człowieka. Jako jedna z trzech frakcji: Rusviet, Republika Polanii lub Imperium Saksonii (będących odpowiednikami Rosji, Polski i Niemiec) walczymy o wpływy na świecie.

Gra zdobyła dobre oceny – obecnie średnia not w serwisie Metacritic.com wynosi 76 procent (po uwzględnieniu 15 opinii krytyków).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się