Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Iron Harvest zapowiada się na niezłą strategię

W świecie stworzonym przez Polaka.

W sieci wylądował nowy zwiastun gry Iron Harvest. Tym razem możemy rzucić okiem na to, jak wygląda niszczenie otoczenia. Trzeba przyznać, że całość zapowiada się całkiem interesująco, nie tylko ze względu na mechanikę rozgrywki, ale i na świat.

Iron Harvest rozgrywa się w wykreowanym przez Jakuba Różalskiego świecie „1920+”. Pokazuje on alternatywną rzeczywistość, gdzie po Pierwszej Wojnie Światowej widzimy połączenie ułanów ze steampunkiem i wielkimi robotami.

Oczywiście w produkcji nie zabraknie polskiej armii, możemy też liczyć na inne reprezentacje krajów z naszego regionu. Gra jest typowym przedstawicielem gatunku RTS, ale dzięki interesującemu klimatowi, może nieźle namieszać.

Iron Harvest ukaże się dopiero w przyszłym roku na PC, PS4 oraz XOne. Zerknijcie na poniższy zwiastun i dajcie znać co sądzicie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%