Koch Media na PGA. Przynajmniej cztery argumenty, aby odwiedzić tę strefę

Koch Media zaprezentuje sporo świetnych produkcji w trakcie PGA. Po raz pierwszy w Polsce zobaczymy między innymi Iron Harvest oraz Wasteland 3. To jednak nie wszystko.

W strefie PC, której partnerem został Razer, zaprezentowane zostaną w formie grywalnej dwie niezwykle interesujące gry z katalogu premier Koch Media na przyszły rok. Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w alternatywnym świecie 1920+ inspirowanym dziełami Jakuba Różalskiego, a Wasteland 3 to postapokaliptyczne, wysokobudżetowe cRPG Briana Fargo i studia inXile Entertainment.

Poza możliwością przetestowania najnowszych gier na stoisku Koch Media Poland, wystawca razem z organizatorami targów przygotował szereg atrakcji na stoisku oraz scenie głównej, w tym spotkania z twórcami gier i konkursy. Firma Koch Media zadbała też oczywiście, aby stanowiska z grami były oznaczone zgodnie z klasyfikacją PEGI, a prezentowane na nich treści odpowiednie dla wieku odwiedzających. To jednak nie wszystko.

Gracze, którzy znajdą się w trzeci weekend października 2019 w Poznaniu otrzymają możliwość zagrania jeszcze inne tytuły spośród szerokiego i zróżnicowanego katalogu premier Koch Media na sezon 2019-2020. Pierwszymi z nich są najnowsze wyścigi samochodowe GRID oraz F1 2019, stworzone przez znane brytyjskie studio Codemasters, którego gier Koch Media jest wyłącznym dystrybutorem.

Stanowiska do testów będą oferować niespotykany komfort dla odwiedzających, dzięki zaangażowaniu partnerów sprzętowych, PlayStation oraz Logitech. Wszystkie stanowiska wyścigowe zostaną wyposażone w profesjonalne fotele Playseat oraz kierownice Logitech G29, a gry będą prezentowane w 4K na konsolach PlayStation 4 Pro i 47-calowych telewizorach Sony.

Poza możliwością przetestowania najnowszych gier na stoisku Koch Media Poland, wystawca razem z organizatorami targów przygotował szereg atrakcji na stoisku oraz scenie głównej, w tym spotkania z twórcami gier i konkursy. Firma Koch Media zadbała też oczywiście, aby stanowiska z grami były oznaczone zgodnie z klasyfikacją PEGI, a prezentowane na nich treści odpowiednie dla wieku odwiedzających.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: