Iron Harvest z ciekawym rozwiązaniem lokalizacyjnym. Jedna z frakcji przemówi po polsku

Iron Harvest, czyli RTS z alternatywną wizją rzeczywistości po I wojnie światowej, dostanie polską lokalizację. Co ciekawe, tytuł otrzyma specjalną wersję dubbingu.

Iron Harvest, czyli produkcja strategiczna inspirowana sztuką Jakuba Różalskiego, trafi do graczy już 1 września. Gra otrzyma polską lokalizację, a oprócz tego zapowiedziano ciekawe rozwiązanie dotyczące dubbingu. Polega ono na tym, że każda z trzech walczących ze sobą frakcji przemówi swoim ojczystym językiem.

W grze Europa będzie podzielona pomiędzy trzy fikcyjne kraje – Rusviet, Republikę Polanii i Imperium Saksonii, będące kolejno odpowiednikami Rosji, Polski i Niemiec. Frakcje te walczą ze sobą o wpływy. Teraz wiemy już, że zależności od tego, którym krajem zechcemy grać, usłyszymy jego narodową mowę.

Elementem charakterystycznym uniwersum wykreowanego przez Jakuba Różalskiego jest alternatywna rzeczywistość powojenna, w której gigantyczne roboty stają się nieodłącznym elementem ludzkiej codzienności. Produkcją tytułu zajmuje się niemieckie studio King Art Games, mające na swoim koncie między innymi The Book of Unwritten Tales 2.

Miesiąc temu w internecie pojawił się też gameplay z gry, który prezentuje jedną z misji rozgrywanych za pomocą frakcji wzorowanej na Polsce. Dla przypomnienia zamieszczamy go poniżej. Filmik pokazuje zadanie polegające na eskorcie pociągu z zapasami żywności. Oprócz zabezpieczania pociągu, widzimy też walkę z przeciwnikiem i mechanikę budowania bazy.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: