Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Hunt: Showdown na zwiastunie pokazuje pazur

Twórcy chwalą się swoją nową grą i przy okazji wprowadzają istotną zmianę.

W sieci wylądował nowy trailer gry Hunt: Showdown, który w ciągu 30 sekund ukazuje esencję rozgrywki. Jest sporo walki, mroczny klimat i przede wszystkim efektownie wyglądająca grafika. Nie to jednak jest kluczem dzisiejszego przekazu.

Otóż Crytek właśnie wydało nowy patch, który znacznie poprawia optymalizację Hunt: Showdown – przypomnijmy, gra jest obecnie we wczesnym dostępie na Steam. Produkcję można kupić za 29.99 euro – sporo, ale widać w niej potencjał.

Zerknijcie na poniższy materiał wideo i dajcie koniecznie znać, co sądzicie o nowej produkcji studia Crytek. Czy tym razem również zaskoczą?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%