To może być wielki powrót Crytek na rynek strzelanin FPP

Wiemy, kiedy zaprezentują pierwszy gamepaly.

W 2014 roku usłyszeliśmy zapowiedź kooperacyjnej strzelaniny od studia Crytek, która nosiła tytuł Hunt: Horrors of the Gilded Age i powstawała w amerykańskim oddziale firmy. Tytuł miał być darmowy, zapewniać widok TPP i rozgrywać się w alternatywnym XIX wieku, gdzie obok ludzi egzystują żądne krwi potwory. Naszym celem miało być oczywiście wielkie polowanie na kreatury.

Problemy finansowe Cryteka trochę pokrzyżowały plany Hunt: Horrors of the Gilded Age i o projekcie przez długo czas było cicho. Niedawno okazało się, że tytuł nie został wyrzucony do kosza, lecz dużo się w nim zmieniło. Poniżej przypominamy ujawniony jakiś czas temu teaser.

Teraz gra nazywa się Hunt: Showdown i powstaje pod skrzydłami niemieckiego zespołu firmy. Co ciekawe, twórcy zdecydowali się na widok z oczu postaci, zatem otrzymamy strzelaninę FPP. Czy nadal będziemy polować na monstra, czy też może tytuł został wykastrowany z elementów nadprzyrodzonych? Odpowiedź na to i wiele innych niezadanych pytań poznamy już wkrótce.

Serwis PSU informuje, że zgodnie z otrzymaną informacją prasową od Crytek, gameplay z Hunt: Showdown zostanie pokazany wybranym partnerom oraz mediom podczas targów E3 2017, które zaplanowano na dni 13-16 czerwca.

Ciekawe, czy Crytek zaskoczy i dostaniemy coś naprawdę wyjątkowego. Oby!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.