Horizon Forbidden West na PC, Death Stranding 2 i wiele więcej. Wyciekł wewnętrzny dokument PlayStation

PlayStation. Wyciekł wewnętrzny dokument z wieloma grami
Newsy PC PS4 PS5

Na forum ResetEra pojawił się rzekomy wewnętrzny dokument PlayStation, będący źródłem ostatnich przecieków. Zawiera w sobie sporo ciekawych informacji.

Ostatnie miesiące obfite są we wszelkiego rodzaju przecieki, a być może jesteśmy świadkami kolejnego „giganta”. Niestety, należy do tych rewelacji podchodzić ze zdrową dawką sceptycyzmu. Niektóre źródła potwierdzają jego autentyczność, ale inne uważają, że nic na ten temat nie wiedzą. Istnieje jednak spora szansa, że to właśnie ten dokument jest głównym sprawcą przecieków w rodzaju Death Stranding 2 czy nowe gry Horizon.

W (już zarchiwizowanym) wątku na 4chanie pojawił się rzekomy wewnętrzny dokument PlayStation – znajdziecie go też na Reddicie. Zawiera on rozpiskę niezapowiedzianych gier, wraz z informacjami co do gatunku, silnika oraz twórców i kierowników produkcji. Na pierwszy rzut oka nie ma tam rewolucji, ale potwierdza on ostatnie doniesienia. Znajdziemy tam informacje związane z Death Stranding 2 (nazwa kodowa „Ocean”), Horizon Zero Dawn Remaster na PS5, Forbidden West na PC (i do tego gra multiplayer). Mowa też o Returnal na PC oraz całkiem sporej liczbie survival horrorów. Większość z przedstawionych tytułów to jednak nazwy kodowe, więc zbyt wiele nam nie powiedzą.

Czy dokument może zostać uznany za autentyczny? DuskGolem, który niedawno informował o DS2, uważa, że to właśnie źródło jego informacji. Tom Henderson podkreśla, że dokument potwierdza ostatnie przecieki, choć sam nie jest w stanie potwierdzić jego autentyczności. Zauważa jednak, że inne osoby lub serwisy już to zrobiły. No cóż… pozostaje mieć nadzieję.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie