Nowy materiał z Horizon Forbidden West prezentuje życie plemion. Zobaczcie nagranie z PS5

Horizon Forbidden West - przedstawiciel plemienia
PS4 PS5

Do premiery Horizon Forbidden West wcale nie pozostało tak dużo czasu. Twórcy coraz śmielej dzielą się materiałami prosto z gry, co potwierdza m.in. dzisiaj udostępnione nagranie. Zobaczcie, jak prezentują się plemiona, które napotkacie w grze.

Deweloperzy z Guerilla Games w przeszłości opowiedzieli o mikro społecznościach żyjących na Zakazanym Zachodzie. Choć prezentowano wcześniej kilka grafik z ich osad i zdradzono szczegóły na temat ich życia, jak dotąd nie mogliśmy ich ujrzeć w akcji. W związku z tym tym bardziej zachęcam zapoznać się z poniższym wideo, które pokazuje różnice między nimi:

Szczególnie podoba mi się to, że każdy z trzech ludów wyróżnia się pod kątem wyglądu, ale też i sposobu życia. Widać to także w temacie korzystania z technologii. Tylko ostatni z zaprezentowanych ochoczo korzysta ze wsparcia maszyno-podobnych stworów.

Kolejny rozdział historii Aloy rozpoczyna się 18 lutego, a gdy wkroczy ona na granicę Zakazanego Zachodu, napotka plemiona zarówno obce, jak i znajome. Od przygranicznych osad Carja i Oseram, przez spustoszone pola Utaru w Plainsong, po zniszczone bitwą ziemie klanów Tenakth, czekają na nią nowe sojusze i śmiertelni wrogowie.

– czytamy na łamach bloga PlayStation

Horizon Forbidden West zmierza na konsole PS4 i PS5. Niedawno dowiedzieliśmy się także na temat jeszcze jednej produkcji w świecie tej samej produkcji, która zmierza na PS VR2. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie