Homeworld: Deserts of Kharak na nowym materiale. Gratka dla fanów RTS-ów

Już za tydzień wyruszymy na poszukiwania wraków statków obcych cywilizacji.

Homeworld: Deserts of Kharak zadebiutuje w przyszłym tygodniu (20 stycznia) na PC, więc komu odpowiadają klimaty RTS w sceneriach science-fiction, niech szykuje się na niezłą wyżerkę. Tytuł jest debiutanckim dziełem studia Blackbird Interactive, które zasilają osoby pracujące niegdyś nad kultową serią Homeworld.


Co dostajemy tym razem? Odpalając Deserts of Kharak przeniesiemy się na obcą planetę, którą będziemy eksplorować w poszukiwaniu gigantycznych wraków oraz walczyć z innymi, którzy chcą nam je zgarnąć spod nosa. Twórcy tytułu wypuścili do sieci nowe dzienniki deweloperskie, więc kto chce dowiedzieć się więcej o Homeworld: Deserts of Kharak, niech po prostu klika Play. Przeskakując na 2:40 możemy zobaczyć urywki rzeczywistej rozgrywki.

Na koniec ważna informacja dla osób, które zamierzają sięgnąć po Deserts of Kharak. Kupując tytuł w przedsprzedaży na Steam, dostaniecie za darmo Homeworld Remastered Collection. Jeśli posiadacie jednak wspomnianą kolekcję w swojej bibliotece gier, otrzymacie 20-procentowy rabat na Deserts of Kharak.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet