Homeworld: Deserts of Kharak niczym Dune II z XXI wieku

Homeworld: Deserts of Kharak niczym Dune II z XXI wieku
Filmiki z gier Newsy PC

Ile oryginalnego Homeworlda jest w Homeworld: Deserts of Kharak?

Homeworld: Deserts of Kharak to prequel pierwszej części gry z 1999 roku. Dzięki temu fani mogą poznać kolejny wycinek historii uniwersum, które rozpaliło ich wyobraźnię 17 lat temu. Tworzące prequel studio Blackbird Interactive, składające się z autorów dwóch pierwszych gier cyklu, stanęło przed nie lada wyzwaniem. Deweloperzy musieli stworzyć kolejną odsłonę gry przełomowej i powszechnie uwielbianej. Sztuka się udała – gracze dostali coś zupełnie nowego, ale utrzymanego w duchu oryginalnych Homeworldów. Jak prezentuje się historia zasłużonej serii? Jakie elementy sprawiają, że Homeworld: Deserts of Kharak wyróżnia się z tłumu? O tym wszystkim opowiada prezentowany film.

Edycja Morza Wydm to jedyne na świecie pudełkowe wydanie Homeworld: Deserts of Kharak. Oprócz gry w pudełku gracze znajdą 100-stronicowy artbook, poradnik, insygnia klanów w postaci naklejek oraz zawierającą 117 utworów ścieżkę dźwiękową na osobnej płycie. Cyfrowe dodatki obejmują komplet DLC: dodatkowe floty (Soban i Khaaneph) oraz Homeworld: Deserts of Kharak Expedition Guide czyli wyjątkową, interaktywną encyklopedię wiedzy na temat uniwersum.

Homeworld: Deserts of Kharak w Edycji Morza Wydm ukazał się na PC. Gra, posiadająca kinową lokalizację, dostępna jest w sugerowanej cenie 119,90 zł.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie