Ścieżka dźwiękowa z Homeworld: Deserts of Kharak na nowym zwiastunie

Techland przedstawia szczegóły powstania niezwykłej ścieżki dźwiękowej autorstwa Paula Ruskay’a.

Gra w Edycji Morza Wydm, której częścią jest wspomniana muzyka, będzie dostępna na rynku już 20 czerwca. Paul Ruskay skomponował ścieżkę dźwiękową pierwszej i drugie części serii. Muzyka z oryginalnego Homeworlda została uznana przez prestiżowy magazyn PC Gamer najlepszym soundtrackiem tamtych czasów. Rozmach Homeworld: Deserts of Kharak jest jeszcze bardziej imponujący. Na całość składa się aż 117 utworów, które powstały w studiach nagraniowych w Pradze oraz Delhi. W Czechach zarejestrowano m.in. instrumenty strunowe i pianina. Muzyka powstała w Indiach nacechowana jest tradycyjnymi instrumentami dla tamtych rejonów, którym towarzyszą damskie i męskie chórki. Oryginalna i odważna mieszanka stylów gwarantuje niesamowite wrażenia, które w swoisty sposób budują klimat gry.

Homeworld to marka doskonale znana fanom RTS-ów. Akcja Homeworld: Deserts of Kharak rozgrywa się 100 lat przed wydarzeniami z oryginalnego Homeworlda. Bohaterką gry jest Rachel S’jet.

Homeworld: Deserts of Kharak w bogatym wydaniu „Edycji Morza Wydm” pojawi się 20 czerwca tego roku. Gra będzie dostępna w polskiej wersji kinowej na platformę PC w sugerowanej cenie 119,90 zł.

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet