Premierowy zwiastun Homeworld: Deserts of Kharak – “Edycja Morza Wydm”

Już dziś długo oczekiwana premiera prequela kultowej strategii.

Na sklepowe półki trafiła niezwykła Edycja Morza Wydm gry Homeworld: Deserts of Kharak w polskiej wersji kinowej na platformę PC, a sugerowana cena wynosi 119,90 zł. Wydawnictwo Techland, oficjalny partner Gearbox Software w Polsce, zaprasza z tej okazji na premierowy zwiastun produkcji studia Blackbird Interactive.


Fanom strategii nie trzeba przedstawiać marki Homeworld. Jej najnowsza odsłona – ukazująca wydarzenia mające miejsce 100 lat przed pierwszą częścią serii – to tytuł, którego żaden fan gatunku nie powinien przegapić. W Homeworld: Deserts of Kharak gracze wcielą się w Rachel S’jet i poprowadzą ekspedycję na tytułowy Kharak, gdzie pośród piachu pustyni skryta jest tajemnica i czekający na zbadanie artefakt. Pierwotna Anomalia być może stanowi jedyny ratunek dla stopniowo wyniszczanej przez wojnę planety.

– Homeworld: Deserts of Kharak w uwielbianym przez graczy uniwersum to nie tylko doskonała, rozbudowana strategia, pełna epickich, toczonych na piaszczystych wydmach bitew, ale również porywająca warstwa fabularna, która z powodzeniem może stać obok najlepszych dzieł gatunku – komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Homeworld: Deserts of Kharak dostępny jest w Polsce, w Edycji Morza Wydm. Gracze otrzymują:

  • drukowany artbook (100 stron)
  • drukowany poradnik (60 stron)
  • soundtrack – aż 117 utworów
  • naklejki
  • trzy pakiety DLC – oddzielnie płatne w cyfrowej wersji. Soban Fleet Pack i Khaaneph Fleet Pack to dwie floty, które wzbogacą ilość dostępnych jednostek
  • Deserts of Kharak Expedition Guide – wyjątkowe, interaktywne kompendium wiedzy na temat serii.
Homeworld: Deserts of Kharak
Homeworld: Deserts of Kharak

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet