Hitman 3 to raj dla speedrunnerów. Gracz ukończył poziom w 9 sekund

0 komentarzy

Hitman 3 może być idealną grą dla speedrunnerów. Pewien gracz ukończył jeden z poziomów w niecałe 10 sekund, a jego rekord można jeszcze poprawić.

Gry wideo to medium, które potrafi zostać wykorzystane na wielu płaszczyznach. Mamy gry dla jednego gracza, multiplayer, VR i inne, ciekawe wariacje, a do tego gracze lubią bawić się ulubionymi tytułami.

Mody do jedno, ale w gamingowym środowisku wiele osób para się speedrunem. Przejście gry w jak najkrótszym czasie to spore wyzwanie, które pozwoli przynieść wiele satysfakcji.

Jedną z ulubionych serii fanów speedrunu zdecydowanie jest Hitman, który dzięki swojej nieliniowości stwarza spore poletko do improwizacji i szlifowania wyników. Nie inaczej musiało być w przypadku najnowszej odsłony cyklu.

Gracz posługujący się pseudonimem Der Lauch Linus ukończył poziom Dubai w Hitman 3 w dokładnie 9 sekund. Zapewne myślicie, że uzyskał taki wynik dzięki skomplikowanemu wykorzystaniu bugów lub specjalnej techniki, ale nie ma w tym większej filozofii. Wystarczy trochę ćwiczeń i sporo precyzji. Zobaczcie sami.

Oczywiście w przypadku tego rekordu nie ma mowy o ukończeniu poziomu z wysokim wynikiem, ale i tak może robić on wrażenie. Rekord z pewnością da się poprawić, a kontynuację zmagań speedrunnerów będziemy najpewniej obserwować przez kilka najbliższych miesięcy.

To co, spróbujecie poprawić wynik Der Lauch Linusa?

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się