Hitman 3 ma dokładną datę premiery

0 komentarzy

IO Interactive wyjawiło termin debiutu trzeciej części nowej serii o łysym agencie. Hitman 3 trafi do graczy 20 stycznia 2021.

Powyższa data dotyczy wszystkich platform, na które zostanie wydana produkcja, czyli PC, PS4, PS5, Xboksa One i Series X.

Na temat nowego Hitmana wiemy już trochę. Między innymi pokazano dwie z pięciu dostępnych w tytule lokacji. Trafimy między innymi do Dubaju i do wiktoriańskiej Anglii. Szczególnie ciekawie prezentuje się jedno z zadań w tej drugiej lokacji, gdzie oprócz zabicia kogoś będziemy musieli też rozwiązać zagadkę morderstwa. Więcej piszemy o tym tutaj.

Niedawno ujawniono też wymagania sprzętowe Hitmana 3Wiadomo, że by zagrać na pececie, oprócz blaszaka będziemy potrzebowali konta w Epic Games Store – tytuł od IO Interactive ma być bowiem rocznym exclusive’m dla platformy twórców Fortnite’a. Ciesząc się na tę informację, Epicy udostępnili pierwszą część serii za darmo. Produkcję możemy zgarnąć do czwartku do godziny 17:00. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się