Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Hitman i Shadowrun Collection za darmo w Epic Games Store. Za tydzień gra, która już była

Zgodnie z zapowiedziami, w tym tygodniu w sklepie Epików oferowany jest Hitman z 2016 i trzy produkcje z serii Shadowrun. Za tydzień dostaniemy ponownie Into the Breach.

Na przypisanie darmoszek do swojej biblioteki mamy standardowo dokładnie siedem dni. 3 września Hitman GOTY i Shadowrun Collection wrócą do swojej zwykłej ceny, a my otrzymamy Into the Breach. Można go było zgarnąć na platformie twórców Fortnite’a już wcześniej, ale jeśli ktoś przegapił, to teraz będzie okazja, by nadrobić braki.

Kilka słów o tym, co Epicy oferują w tym tygodniu. Hitman w edycji Gry Roku oferuje wszystkie lokalizacje i epizody z pierwszego sezonu nowej serii o Agencie 47: prolog, Paryż, Sapienzę, Marrakesz, Bangkok, Kolorado i Hokkaido. Jeśli macie odwagę, by zaprosić do siebie cichego zabójcę, znajdziecie go pod tym adresem.

Drugą bezpłatną pozycją jest paczuszka Shadowrun Collection. Zestaw składa się z trzech tytułów: Shadowrun Returns, Dragonfall i Hong Kong – Extended Edition. Są to taktyczne RPG-i z turowym systemem walki, których akcja rozgrywa się w przyszłości. Zainteresowanych kolekcją odsyłamy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się