Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Hell Let Loose – FPS w klimacie II wojny światowej do ogrania w styczniu, dzisiaj nowy gameplay

Twórcy Hell Let Loose stawiają na realizm. Gra dostała właśnie przybliżony termin premiery w programie Early Access na Steam.

Studio Black Matter informuje, że shooter Hell Let Loose zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steam w styczniu 2019 roku. Jednocześnie mamy okazję zerknąć na nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki, który prezentuje tę – jak to ujmuje deweloper – symulację II wojny światowej.

Black Matter obiecuje złożony system sterowania pojazdami, dynamiczną linię frontu i skupioną na oddziale rozgrywkę, w której każda decyzja wpływa na losy bitwy.

Ogromne mapy są oparte na prawdziwych zdjęciach zwiadowczych i danych satelitarnych. Całe pole bitwy jest podzielona na duże sektory, które w miarę rozgrywki są podbijane i odbijane. Gra cechuje się wyjątkową rozgrywką, w której dwa oddziały 50 graczy walczą do ostatniej kropli krwi na polach, mostach, w lasach i miastach, kształtując nieustannie zmieniającą się linię frontu. Po przejęciu sektor zapewnia drużynie jeden z trzech zasobów, a umiejętne (lub nie) zarządzanie nimi zadecyduje o zwycięstwie lub porażce – czytamy w opisie tytułu na Steam.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%