Serwis dla dorosłych przyciąga graczy, a to, co tam wyszukują… Są nowe statystyki za 2022 rok

Overwatch 2 w końcu doceni Polaków. Dostaniemy specjalny przedmiot
Newsy PC PS4 PS5 Switch Wii U Xbox Series XOne

Serwis z filmami dla dorosłych opublikował statystyki dotyczące tego, co wyszukują użytkownicy. My skupimy się na wynikach dotyczących graczy. W zestawieniu… Fortnite, Overwatch 2 i wiele innych dziwnych rzeczy.

Bardzo znany serwis dla dorosłych co roku przedstawia statystyki popularnych fraz ze swojej wyszukiwarki. Poniżej zobaczycie trzy wykresy, na których przedstawiono najpopularniejsze gry, najpopularniejsze postacie ze świata gamingu oraz konsole, z których najczęściej wchodzono na stronę (choć w przypadku sprzętów definitywnie coś pokręcili).

Fortnite, Overwatch 2 i znacznie więcej w wydaniu „dla dorosłych”

Tutaj pierwsza trójka to niesamowicie popularne Fortnite, Overwatch oraz Genshin Impact. Gracze wyszukują też tak dziwne frazy jak… Roblox i Cuphead.

Wśród postaci, którymi zainteresowani są gracze, również przodują wspomniane Fortnite, Overwatch oraz Genshin Impact. Oprócz tego w wynikach wyszukiwania często pojawiała się Jenny Mod z Minecrafta czy Lady Dimitrescu z Resident Evil.

Na koniec zerknijcie na statystyki dotyczące konsol, z jakich gracze wchodzą na serwis dla dorosłych. Widać, że drastycznie przybyło posiadaczy PlayStation, za to widocznie ubyło osób zainteresowanych filmami dla dorosłych, które mają konsole Xbox. Dziwi jednak fakt, że statystyki uwzględniają tak stare systemy jak PS Vita, Wii U oraz 3DS, a nie widzimy na wykresie Nintendo Switch.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie