Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…
Polecamy Premiery gier Premiery tygodnia

Październik to zdecydowanie jeden z najlepszych miesięcy jeśli chodzi o premiery gier. Jednakże obecny tydzień nie jest taki spektakularny jak poprzedni. Nam jednak mimo wszystko udało znaleźć się kilka perełek, na które na pewno powinniście zwrócić uwagę.

Śródziemie: Cień Wojny

Przygody bohaterów twórczości J.R.R. Tolkiena w najlepszym wydaniu? Wiele na to wskazuje, że tegoroczne wersja Śródziemia będzie jedną z lepszych gier przedstawiających ten popularny świat fantasy.

Śródziemie: Cień wojny jest kontynuacją wysoko ocenianej gry Śródziemie: Cień Mordoru, która zdobyła ponad 50 różnych nagród, w tym tytuł Gry roku 2015 przyznany na corocznym prestiżowym rozdaniu nagród w branży gier komputerowych Game Developers Choice Awards. Śródziemie: Cień Wojny nawiązuje do fabuły z poprzedniej części gry, dzięki czemu powrócimy do krain Mordoru jako Tailon oraz Celebrimbor. Będziemy musieli stanąć przeciw licznym wojskom wroga oraz sprawić, aby cały Mordor zwrócił się przeciwko Czarnemu Panu, Sauronowi.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 10 października
  • Producent: Monolith Productions
  • Wydawca w Polsce: Cenega

Na drugiej stronie znajdziecie nietypową grę pod VR.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie