Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Hackowanie znajomych i kary dla złe zachowanie. Jest nowy patch do Watch Dogs

Łatka wprowadza również zmiany związane z alkoholem.

Nowa łatka do Watch Dogs jest już dostępna. Co na liście zmian? Przede wszystkim Ubisoft pozwoli nam łamać zabezpieczenia w telefonach znajomych, a nie – jak dotychczas – tylko losowo wybranych osób.

– Teraz można wybrać przyjaciół z listy i hackować telefony bez ich wiedzy – tłumaczy deweloper. Jeśli jednak nie chcemy, by ktoś z kumpli atakował naszą komórkę, opcję hackowania znajomych można wyłączyć.

Kolejną zmianą dla trybu wieloosobowego jest możliwość kontynuacji hakowania nawet wtedy, kiedy rywal rozłączy się podczas jego trwania. Patch rozprawi się również z osobami, które podczas rozgrywek multiplayer w Watch Dogs często uciekają z serwerów, psując innym zabawę. Takie złe zachowanie skończy się tym, że gracze postępujący niewłaściwie będą grupowani razem.

Dodatkowo, jeśli ktoś specjalnie rozłączy się w momencie, w którym go hackujemy, zostaniemy uznani za zwycięzców i zyskamy taką ilość sławy (Notoriety), jakbyśmy pokonali uciekiniera w uczciwym pojedynku.

Nowy patch do Watchg Dogs to nie tylko zmiany w trybie wieloosobowym. Łatka wprowadza również możliwość powtarzania misji pobocznych z konwojami i kryjówkami gangów oraz obniża poziom trudności w mini-grach z piciem alkoholu (dodatkowy czas i prostsze sterowanie).

Patch wprowadza zmiany zarówno w wersji Watch Dogs na PC, jak i w edycjach na konsole: PS3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się