Gwint ze wparciem świetnej funkcji od Microsoftu

Dobra opcja dla posiadaczy PC oraz konsoli Xbox One.


CD Projekt RED informuje, że możemy już znaleźć GWINTA w Sklepie Windows 10. Ta wersja gry wspiera  funkcjonalność Xbox Play Anywhere, co oznacza, że nasz postęp oraz zakupione przedmioty będą zapisywane pomiędzy wersją gry na Xbox One oraz wersją PC ze Sklepu Windows 10.

Aby korzystać z funkcjonalności Xbox Play Anywhere, Wasz komputer musi posiadać system Windows 10 z zainstalowaną aktualizacją rocznicową, a konsola Xbox One — najnowszą dostępną aktualizację.

12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

Następnie wystarczy zalogować się za pomocą konta Xbox Live lub Microsoft na innej konsoli Xbox One lub komputerze z systemem Windows 10 spełniającej wspomniane wymagania i uruchomić grę — Wasz dotychczasowy GWINTOWY dorobek będzie na Was czekał.

Źródło: CD Projekt RED, opracowanie własne

Pierwsza taka akcja w Gwincie, lecz z pewnością nie ostatnia

Kilka dni temu CD Projekt RED odpalił w swojej karciance Mahakamski Festiwal Trunków. To pierwsze wydarzenie specjalne w Gwincie, podczas którego możemy zgarnąć ciekawe nagrody.

Oto komunikat polskiego dewelopera:

Każdy słyszał o Mahakamie… ale mało kto widział słynną krainę krasnoludów na własne oczy. Starosta Brouver Hoog był podejrzliwy wobec podróżnych i niechętnie otwierał przed nimi bramy…  Chyba, że przybyli na Święto Trunków.

Dołącz do biesiadników! Podczas Mahakamskiego Festiwalu Trunków udostępniamy Wam trzy nowe wyzwania o dwóch poziomach trudności oraz niepowtarzalne nagrody: awatar, ramkę i tytuł.

Festiwal rozpoczyna się 29 września i nie skończy się dopóki nie zostanie opróżniona ostatnia butelka (tak na marginesie, stanie się to 12 października). Do zobaczenia w Mahakamie!

Dajcie znać, czy bawicie się już na wielkim festiwalu w Gwincie!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.