CD Projekt RED pozwala już sprawdzić przyszłe zmiany w Gwincie

Nie możecie się doczekać zmian? Przetestujcie je osobiście.

CD Projekt RED informuje, że uruchomiono Publiczny Serwer Testowy dla GWINTA: Wiedźmińskiej Gry KarcianejCelem PST jest zaprezentowanie Wam zmian w balansie, które pojawią się w następnej aktualizacji – zaznacza deweloper.

Polskie studio zwraca uwagę na to, że liczba graczy, którzy mogą jednocześnie grać na PST jest ograniczona. Po zalogowaniu na serwer testowy Wasz poziom zostanie zresetowany do 1 i będziecie mieć dostęp do pełnej kolekcji kart. Nie ma możliwości przeniesienia nagród zdobytych na PST do głównej gry.

Serwer testowy GWINTA jest dostępny jedynie na PC, w języku angielskim — żeby na niego wejść musicie być zalogowani w kliencie GOG Galaxy. Aby włączyć PST należy wejść w “Opcje” (znajdują się pod przyciskiem WIĘCEJ, obok przycisku GRAJ), następnie przełączyć “Kanały Beta” na “Aktywne” i wybrać kanał “OBT PTR”. Po ściągnięciu aktualizacji możecie rozpocząć rozgrywkę!

Serwer PST będzie otwarty do południa w poniedziałek 5 lutego. Jeśli natkniecie się na jakiekolwiek błędy albo będziecie mieć sugestie, zgłaszajcie je pomocy technicznej poprzez specjalną zakładkę w formularzu.

Źródło: CD Projekt RED, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.