CD Projekt RED pozwala już dzisiaj sprawdzić nadchodzące nowości [Aktualizacja]

Zobaczcie, jak dobrać się do nowej zawartości.

[Aktualizacja]

Serwer testowy został zamknięty dzisiaj o godz. 15:00. Aktualizacja Świąteczna została udostępniona graczom!

[Oryginalna wiadomość]

CD Projekt RED pokazał wczoraj nowości zmierzające do Gwinta w ramach Aktualizacji Świątecznej i jeśli nie możecie się ich doczekać, sami możecie je dzisiaj przetestować (dotyczy wersji gry na PC).

Postanowiliśmy uruchomić Publiczny Serwer Testowy GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej! Dzięki PST chcemy pokazać Wam nowe mechaniki oraz umożliwić wypróbowanie funkcji, które pojawią się w grze wraz z Aktualizacją Świąteczną. Sekretem każdego dobrego serwera testowego jest zaangażowanie społeczności, więc jeśli natkniecie się na błędy, zgłaszajcie je naszej pomocy technicznej – czytamy na oficjalnej stronie karcianki.

Deweloper zwraca uwagę na to, że liczba graczy, którzy mogą jednocześnie grać na PST jest ograniczona. Po zalogowaniu na serwer testowy Wasz poziom zostanie zresetowany do 1 i będziecie mieć dostęp do pełnej kolekcji kart. Nie ma możliwości przeniesienia nagród zdobytych na PST do głównej gry.

Serwer testowy GWINTA jest dostępny jedynie na PC, w języku angielskim — żeby na niego wejść musicie być zalogowani w kliencie GOG Galaxy. Aby włączyć PST należy wejść w “Opcje” (znajdują się pod przyciskiem WIĘCEJ, obok przycisku GRAJ), następnie przełączyć “Kanały Beta” na “Aktywne” i wybrać kanał “PTR”. Po ściągnięciu aktualizacji możecie rozpocząć rozgrywkę.

Pamiętajcie też, że na PST testujecie buildy, nad którymi wciąż trwają prace, więc mogą zawierać niewielkie błędy językowe.

Źródło: CD Projekt RED, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.