Czekacie na nową kampanię fabularną w uniwersum Wiedźmina? CD Projekt RED ujawnia kolejne szczegóły

Zapraszamy do oglądania!

CD Projekt RED zaprasza na drugi odcinek oficjalnego internetowego programu Wiedźmińskiej Gry Karcianej, A ROUND OF GWENT. Tym razem rozmowa toczy się wokół tematu, który rozgrzewa serca wielu graczy Gwinta. Mowa oczywiście kampanii fabularnej Wojna Krwi. Koniecznie włączcie w opcjach filmiku polskie napisy, które z pewnością ułatwią przyswojenie sporej dawki wiedzy, jaką nam zaserwowano.

12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

Pod koniec materiału czeka na nas ważna informacja od REDów – deweloperzy ujawniają grafikę do nowej karty Orianna. Póki co, nie poznaliśmy jej specjalnej umiejętności, więc nie wiadomo jeszcze, jak Orianna wpłynie na rozgrywkę.

GWINT: Wojna Krwi to mroczna, pełna zwrotów akcji opowieść o Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, by odzyskać to, co zostało jej odebrane.

Zobacz zwiastun gry GWINT: Wojna Krwi

W trakcie kampanii gracze będą przemierzać nowe, pełne poruszających przygód, zakątki wiedźmińskiego świata, zbierać cenne zasoby służące do rozbudowywania armii, a także sprawdzą się w bitwach fabularnych, które w nieoczekiwany sposób zmieniają reguły gry. GWINT: Wojna Krwi ukaże się w tym roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Więcej informacji znajduje się na playgwent.com.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.