CD Projekt RED zaprasza na nowe wydarzenie z nagrodami

Gwint co jakiś czas oferuje nam dodatkowe atrakcje, gdzie możemy zdobyć ciekawe nagrody. Jeśli czekaliście na coś nowego, mamy dla Was dobre wieści.

CD Projekt RED przedstawia kolejny Pojedynek Frakcji w Gwincie, gdzie dwie armie ścierają się ze sobą na polu walki. Tym razem zmierzą się ze sobą partyzantka Scoia’tael i dumne klany Skellige.

Deweloper informuje, że wyzwanie kończy się we wtorek 20 lutego o 17:00. Nagrody za udział w pojedynku zostaną przydzielone po jego zakończeniu. Oto zasady zabawy:

  1. Tylko zwycięstwa dokonane podczas trwania Pojedynku (a nie Twoja całkowita liczba wygranych) mają wpływ na Twój wynik wyzwania.
  2. Wygrane zgromadzone przed wyborem frakcji również będą liczyć się do całkowitej liczby Twoich zwycięstw, o ile opowiesz się za jedną ze stron przed końcem wyzwania.
  3. W Pojedynku brane są pod uwagę zwycięstwa przeciwko wszystkim frakcjom: tym, które uczestniczą w wyzwaniu (Scoia’tael, Skellige) i tym, które nie są jej bohaterami (Królestwa Północy, Nilfgaard, Potwory).
  4. Pojedynki Frakcji nie biorą pod uwagę gier rozegranych w trybie Gry z przyjacielem.

Jak wziąć udział w Pojedynku Frakcji?

  1. Wejdź do gry i kliknij na kafelek Pojedynków Frakcji.
  2. Wybierz jedną z konkurujących ze sobą frakcji: Scoia’tael lub Skellige.
  3. Graj i wygrywaj mecze wybraną przez siebie frakcją w trybach Potyczki, Rozgrywki rankingowej oraz Pro Ladder by zdobywać nagrody!

Nagrody:

Gwint – Pojedynek Frakcji

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.