Tutaj obejrzycie pierwszy zwiastun GTA VI. Znamy długość materiału

GTA VI - w tym miejscu obejrzycie zwiastun. Znamy jego długość
Newsy PC PS5 Xbox Series

W serwisie YouTube już trwa odliczanie do premiery pierwszego zwiastuna GTA VI. Znamy też długość materiału, który nie pochłonie zbyt wiele czasu.

Rockstar Games zapowiedziało niedawno pierwszy oficjalny zwiastun GTA VI, czym rozgrzało całą społeczność. Jeden wpis pobił tak naprawdę rekordy, a pomysł podłapali twórcy innych gier. Światowy fenomen, jakim jest seria Grand Theft Auto, doczeka się kolejnej części, a pierwszy rzut oka na nią będziemy mieć już jutro. To znaczy, że premiera trailera GTA VI nastąpi 5 grudnia 2023 roku o godzinie 15:00.

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie możecie go obejrzeć, już spieszę z pomocą. Twórcy z pewnością wrzucą linka na Twittera i być może Facebooka. Już teraz jednak do premiery materiału trwa odliczanie na YouTube. Zwiastun będzie dostępny pod tym linkiem lub też poniżej.

Ja sam nie wierzę, że tak mocno można hype’ować zwiastun, ale coś w tym jest. W końcu mówimy o kolejnej odsłonie serii Rockstar Games, prawda? To zawsze wielkie wydarzenie, choć sam chyba nie spodziewałem się, że aż tak wielkie. Dlatego gracze mogą mieć nadzieję na dłuższy pokaz gry, ale niestety nic takiego się nie wydarzy. Na dobrą sprawę nie oczekujcie też kilku scenek z miasta i tyle.

YouTube nie pokazuje długości filmów przed ich premierą, ale metadane strony zawierają takie informacje. Dzięki nim dowiedzieliśmy się, że pierwszy zwiastun GTA VI będzie miał 91 sekund, czyli 1 minutę i 31 sekund. Nie za długo, ale w sam raz, aby pokazać coś więcej niż tylko panoramę miasta i logo gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie