Zwiastun GTA VI. Rockstar Games potwierdza datę premiery materiału

GTA VI na zwiastunie. Rockstar podaje datę premiery materiału
Newsy PC PS5 Xbox Series

Rockstar Games przemówiło. Jest już grudzień, więc gracze nie mogą doczekać się premiery zwiastuna GTA VI. Twórcy podają dokładną datę.

Po niezliczonej ilości przecieków i sugestii Rockstar Games postanowiło w końcu zrzucić zasłonę milczenia. Firma jednoznacznie zapowiedziała, że zwiastun GTA VI nadejdzie w grudniu. A dokładnej – na początku tego miesiąca. Na który więc dzień trzeba czekać? Nie musicie się już nad tym zastanawiać, bo sami twórcy opublikowali jeden wpis, który znów poruszył całą społeczność.

Tak bardzo enigmatycznego wpisu, który jednocześnie rozpaliłby miliony graczy na całym świecie, dawno nie widziałem. Śmieję się oczywiście, bo na obrazku widać tylko logo producenta, napis „Trailer 1” oraz potwierdzenie daty. Zwiastun GTA VI premierę będzie mieć już we wtorek, 5 grudnia, równo o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Co więcej, na materiale widać palmy i kolorystykę kojarzącą się mocno z Vice City – fiolety umiejętnie przechodzą w pomarańcz i żółć, więc twórcy chyba jednoznacznie potwierdzili, do jakiego miasta trafimy. Nie, żeby to nie było oczywiste, ale zawsze miło jest wiedzieć coś na pewno.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie