GTA VI jeszcze nie wyszło, a już pobiło historyczny rekord. Ten wpis to mega hit

GTA VI na zwiastunie. Rockstar podaje datę premiery materiału
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Nie trzeba było wiele czasu, aby GTA VI pobiło historyczny rekord. Okazuje się, że nadchodząca odsłona serii potrafi namieszać nawet przed premierą. Wpis na Twitterze związany z zapowiedzią gry i datą pierwszego trailera odbił się takim echem, że dotarł chyba do wszystkich. To najpopularniejszy wpis w historii całego gamingu.

GTA VI na topie, zanim zobaczyliśmy cokolwiek

Do tej pory mogliśmy oglądać jedynie nieoficjalne materiały, niekiedy dzieła plotek, wycieków i podobnych działań. Mimo to nadchodząca odsłona GTA zdołała zdobyć wprost olbrzymią popularność, a hype wokół gry osiąga niebotyczne rozmiary. Nie dziwi zatem fakt, jak ważnym wydarzeniem był wpis z zapowiedzią nadchodzącego trailera. Już 5 grudnia, czyli jutro internet wstrzyma oddech i zabierze się do oglądania.

Wpis Rockstara na Twitterze wywołał niesamowite poruszenie, a sama treść pobiła rekord branży gier wideo na tej platformie. Okazuje się, że post jest najpopularniejszym wpisem o grach wideo w historii Twittera. Na ten moment zebrał ponad milion serduszek, prawie 70 tysięcy komentarzy, pół miliona udostępnień, a zasięg… Zapowiedź dotarła do ponad 151 milionów kont na platformie Elona Muska. To niesamowite liczby.

Co najlepsze, wynik ten może zostać wkrótce pobity. Istotne jednak jest to, że zrobić to może jedynie Rockstar. Chodzi oczywiście o opublikowanie wyczekiwanego trailera. Ten do sieci ma trafić już jutro, czyli 5 grudnia. Co będzie nam dane zobaczyć? Ciężko powiedzieć. Wszystkie informacje o GTA VI znajdziecie tutaj, dlatego warto śledzić i sprawdzać, co akurat dla was przygotowaliśmy.

Możemy być mimo wszystko pewni, że czeka nas coś doprawdy gigantycznego. W końcu to Rockstar!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie