Fani dopatrują się informacji o GTA VI wszędzie. Teraz połączyli aktualizację GTA Online z Vice City

GTA VI - widział grę w akcji i mówi, że
Newsy PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series XOne

GTA VI ma zostać zaprezentowane w przyszłym tygodniu – uważają niektórzy fani. Szkoda tylko, że zła pogoda i burze nie są zarezerwowane tylko dla Vice City.

Gracze głodni pełnoprawnej kontynuacji serii GTA wszędzie poszukują jakichkolwiek znaków na temat nowej części. Już wiele razy uważali, że kolejne aktualizacje do GTA Online nawiązują do możliwej prezentacji gry. Ostatnio sieciowy tytuł doczekał się nowej zawartości “Criminal Enterprise”. Na koniec zestawu misji padają dwa zdania, które ponownie poruszyły całą społeczność.

GTA Online i Vice City wskazują na pokaz GTA VI?

Gdy przejdziemy zlecenia i znów znajdziemy się sam na sam z naszym kontaktem, ten mówi jedną, ciekawą rzecz: “nawet prognoza pogody się poprawia. Od przyszłego tygodnia będą burze tropikalne”. Doskonale zdaję sobie sprawę, że pozornie nic to nie znaczy. Fani jednak doszukują się tutaj nawiązań do… Vice City. Przypomnijmy, że wedle najnowszych, wiarygodnych przecieków, GTA VI zabierze nas do “fikcyjnej wersji Miami”. Brzmi to dość mocno jak uwielbiane Vice City właśnie.

Na samym początku GTA Vice City, gdy jako główny bohater wsiadamy za kółko jakiegoś pojazdu, każda audycja w radiu zostaje przerwana. Spiker donosi o złej pogodzie. “Wszystkie mosty i niektóre drogi w metropolii Vice City zostały zamknięte z powodu ostrzeżenia o ciężkiej pogodzie. Meteorolodzy śledzą huragan Hermiona, który zdewastował już pięć karaibskich wysp” – słyszymy.

W nowej aktualizacji do GTA Online jedna z postaci mówi o ostrzeżeniu pogodowym. Podobne zdanie słyszmy w radiu w Vice City. Jak dla fanów, to wystarczający znak, że Rockstar Games nawiązuje w jakiś sposób do możliwej prezentacji GTA VI. W końcu niedawno dostaliśmy sporo nowych informacji o grze – docelową datę premiery, a nawet rzekomo wielką skalę świata gry. Wielu internautów jest zdania, że to nie może być przypadek, a słowa o burzy od przyszłego tygodnia faktycznie dotyczą… początku sierpnia, tj. pokazy produkcji. Ciekawa teoria, ale warto pamiętać, że nie tylko w Vice City bywają burze.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie