Fani znaleźli nowe wskazówki o GTA VI? Ukryta wiadomość Rockstara

GTA VI - fani znajdują ukryte wiadomości od Rockstar Games
Newsy PC PS5 Xbox Series

“Jeden dzień ujawni wszystko”? Fani niemogący się doczekać GTA VI uważają, że w jednej z nowszych koszulek w GTA Online znajduje się ukryta wiadomość.

Rockstar Games jak nikt inny wie, jak wywołać wielki szum, nie mówiąc tak naprawdę o niczym. Nie jest tajemnicą, że nowe GTA to bodaj najbardziej oczekiwana gra tej dekady. Fani czują się oszukani, bo rzekome wskazówki od R* sugerowały, że ujawnienie tytuły powinno odbyć się parę dni temu. W praktyce nic takiego nie miało miejsca. Ja bym odpuścił, ale fani mają chyba nerwy ze stali.

GTA VI czy może… kosmici?

Jakiś czas temu do GTA Online trafiła kolejne koszulka rzekomo kryjąca tajemniczą wiadomość od Rockstar Games. O potencjalnym nawiązaniu do GTA VI mówi się na Reddicie, ale w praktyce prawda może być znacznie bardziej prozaiczna. Co nie zmienia faktu, że dla wielu to otwarte trollowanie fanów.

Jeden z graczy przeniósł cyfry z t-shirta z obcym na odpowiadające im litery. Wtedy jego oczom ukazał się komunikat, który zrozumie chyba każdy fan Grand Theft Auto: “onedaywillrevealall”, czyli mniej więcej “jeden dzień ujawni wszystko”. Nie wiadomo, o jakie znaczenie tych słów dokładnie chodzi, ale dla wielu to oczywisty trolling wskazujący na GTA VI.

W teorii brzmi to sensownie, ale w praktyce jest bardzo naciągane. Istnieje spora szansa na to, że koszulka w ogóle nie dotyczy nowego GTA. Na t-shircie widnieje wizerunek kosmity, kojarzonego przez zapalonych fanów z wieloma easter-eggami w grach serii.

Najbardziej zaangażowani gracze od dawna śledzą mity i teorie, które urosły wokół zagadki Mount Chillad, czyli najwyższego szczytu San Andreas, niedaleko którego ma mieć miejsce jakaś pozaziemska aktywność. Wydaje się, że ukryta wiadomość dotyczy raczej tego easter-egga, a nie ujawnienia GTA VI. Być może więc “foliarze” z GTA V/Online otrzymają nowe wskazówki do rozpracowania?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie