GTA V wciąż sprzedaje się jak świeże bułeczki. Podano nowe wyniki

GTA V - Trevor
Newsy PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series XOne

Take-Two podało nowe wyniki sprzedaży GTA V. Największy hit Rockstar Games wciąż cieszy się gigantyczną popularnością pomimo wielu lat na karku.

Grand Theft Auto V rozeszło się w liczbie 165 milionów egzemplarzy od dnia premiery na PlayStation 3 i Xbox 360 w 2013 roku. W zeszłym kwartale informowaliśmy, że produkcja trafiła do rąk dokładnie 160 milionów graczy, a więc od tego czasu sprzedano kolejne 5 milionów kopii. To niebywale imponujący wynik jak na tytuł, który zadebiutował prawie dekadę temu. Wszystkie gry z serii Grand Theft Auto sprzedały się łącznie w liczbie 375 milionów egzemplarzy.

Za niegasnącym sukcesem GTA V stoi nie tylko świetny tryb dla jednego gracza, ale przede wszystkim stale wzbogacany o nową zawartość moduł sieciowy. GTA Online do dziś przyciąga wielu graczy i nieustannie dostaje aktualizacje znacznie poszerzające możliwości fanów sieciowej rozgrywki.

W lutym bieżącego roku oficjalnie potwierdzono, że GTA VI znajduje się w produkcji. Nie ujawniono wówczas daty premiery, ale spekuluje się, że kolejna produkcja Rockstar Games może zadebiutować w 2023 lub 2024 roku. Na ten moment nie wiadomo, kiedy ujawnione zostaną kolejne informacje na temat gry.

Jestem ciekaw, czy nowa odsłona Grand Theft Auto będzie podobnie długowieczna, co jej poprzedniczka. Choć seria od zawsze cieszy się sporą popularnością, GTA V to prawdziwy fenomen i możemy tylko gdybać, czy Rockstar zdoła podołać oczekiwaniom swoich fanów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie