Sprzedaż GTA V, całej serii i RDR2 nie przestaje zadziwiać. Ujawniono nowe wyniki

GTA V - postać trzymająca pieniądze
PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Take-Two ujawniło wyniki sprzedaży GTA V, całej serii Grand Theft Auto oraz Red Dead Redemption 2. Produkcje Rockstar Games rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

W listopadzie zeszłego roku informowałem, że GTA V rozeszło się w liczbie 155 milionów egzemplarzy. Teraz Take-Two ogłosiło, że sprzedano już 160 milionów kopii tej produkcji. 5 milionów w tak krótkim czasie to niesamowicie dużo jak na tytuł, który jakby nie patrzeć ma na karku prawie dziewięć lat. Nie powinno to jednak nikogo specjalnie dziwić, wszak piąta odsłona cyklu Rockstar jest absolutnym hitem od dnia premiery na PS3 i Xbox 360, a moduł Online podtrzymuje jej niegasnącą popularność.

Cała seria Grand Theft Auto też nie ma się czego wstydzić. Potwierdzono, że w ręce graczy trafiło aż 370 milionów egzemplarzy gier należących do marki GTA. Jak widać, GTA V miało w tym ogromny udział i nie zdziwię się, jeśli zapowiedziane niedawno GTA VI podniesie sprzedażową poprzeczkę dużo wyżej.

Red Dead Redemption 2 również sprzedaje się wyśmienicie. Przygody Arthura Morgana i spółki sprzedano w liczbie 43 milionów sztuk. Łącznie sprzedano 65 milionów egzemplarzy RDR 1 i RDR 2. Może nie jest to wynik mogący stawać w szranki z GTA, ale Red Dead od zawsze był tym mniej rozpoznawalnym dziełem Rockstar Games. No i jest to też dużo młodsza marka.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie