GTA VI oficjalnie. Rockstar wreszcie mówi o grze

GTA VI z wielkim wyciekiem. Rockstar Games w końcu komentuje
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Proszę Państwa – oto GTA VI zostało oficjalnie potwierdzone przez Rockstar Games. Legendarni twórcy wreszcie przyznali, że kolejna część serii nadchodzi.

Nie powiem, że wiedziałem, ale wiedziałem!

GTA VI oficjalnie

Chyba bardziej enigmatycznej i pozbawionej emocji zapowiedzi nie dało się zrobić, ale Rockstar „potrafi w marketing”. Deweloperzy po kryjomu oficjalnie potwierdzili, że nowa część serii Grand Theft Auto jest w produkcji. Uff!

Wiemy, że po bezprecedensowej długowieczności GTA V wielu z Was pytało nas o nową odsłonę serii Grand Theft Auto. Z każdym nowym projektem, który rozpoczynamy, naszym celem jest zawsze znaczne wykroczenie poza to, co do tej pory udało nam się dostarczyć – i z przyjemnością potwierdzamy, że aktywne prace nad kolejną odsłoną serii Grand Theft Auto są w toku. Więcej informacji przedstawimy, jak tylko będziemy gotowi, więc prosimy o śledzenie Rockstar Newswire, aby poznać więcej szczegółów.

– przyznał Rockstar na swoim blogu

No i… to tyle. Ej, przynajmniej wiemy, że w cyklu wydawniczym na kolejne lata faktycznie uwzględniono nowe GTA. Już wcześniej analitycy wskazywali nawet na możliwą datę premiery, którą również po kryjomu podało rzekomo samo Take-Two.

Jeżeli ciekawi Was, jak może wyglądać nowa część legendarnej serii – nie musicie się martwić! Nasz redakcyjny kolega tłumaczy, co powinni zrobić deweloperzy, aby „było dobrze”.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie