Pierwszy gameplay z GTA V na PS5 już jest. W końcu możemy zobaczyć, czy widać różnice

GTA V zapis z rozgrywki z PS5
PS5 Xbox Series Xbox Series S

Już 15 marca wyjdzie odświeżona wersja GTA V na PS5 oraz Xbox Series. Możemy już po raz pierwszy zobaczyć, jak gra rzeczywiście wygląda w akcji.

Rewolucji raczej nie ma.

GTA V na pierwszej rozgrywce na PS5

Twórcy już wcześniej opisywali nowości, jakie trafią do graczy. Wraz z nową wersją nieśmiertelnej gry, należy spodziewać się paru dodatkowych trybów, pełnej obsługi DualSense i innych, mniejszych udoskonaleń. Oczywiście na razie były to jedynie zapewnienia, ale w końcu możemy sprawdzić, jak tytuł prezentuje się rzeczywiście.

Na poniższym wideo obejrzymy zapis z rozgrywki z wersji na PS5. Wykorzystano tutaj tryb „Fidelity” z obsługą ray tracing. Dzięki temu gra śmiga w 4K, 30 FPS, ale grafika ulepszona jest przez technologię NVIDIA.

Jeżeli szykowaliście się na rewolucję – raczej poczujecie się zawiedzeni. Gra w zasadzie wygląda przede wszystkim wyraźniej niż poprzednia wersja, ale to zasługa podbitej rozdzielczości. Niektóre tekstury wciąż kłują w oczy, a drobne detale raczej nie zmienią aż takich naszych doświadczeń z grą. Z pewnością nie mamy tu do czynienia z jakością pokroju RDR2.

Nowa wersja zadebiutuje już 15 marca. Niestety, Rockstar nie przewidział możliwości bezpłatnej aktualizacji, więc za produkcję będzie trzeba zapłacić. Nawet jeżeli posiadacie oryginalne wydanie. Niemniej aktualnie trwa promocja i możecie zdobyć o połowę niższą cenę. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu. Do tego GTA Online każdy subskrybent PS Plus zdobędzie za darmo.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie