PS Plus marzec 2022 oficjalnie. Jest też mocny bonus dla fanów GTA

PS Plus marzec 2022 - logo - rainbow
PlayStation Plus PS4 PS5

Nastał ten dzień! PlayStation oficjalnie ogłosiło ofertę gier, która trafi do PS Plus na marzec 2022. Wśród nich znalazły się 4 tytuły oraz bonus, który będzie można zgarnąć przez aż 3 miesiące.

Choć była mała przerwa od przecieków PS Plusa, w lutym udało się znaleźć jeden wiarygodny, dosłownie na chwilę przed oficjalnym ogłoszeniem. Ponownie Billbill-kun poprawnie wskazał gry, które trafią do subskrybentów usługi.

Oferta PS Plus na marzec 2022 – oto gry z zestawu:

  • Ghostrunner (PS5)
  • Ghost of Tsushima Legends (PS5, PS4)
  • Team Sonic Racing (PS4)
  • Ark: Survival Evolved (PS4)
  • GTA Online (PS5) – od 15 marca

Pierwsza z produkcji to rodzimy Ghostrunner, który zebrał niejedną znaczącą nagrodę. Gra to połączenie parkouru i siekania przeciwników przy pomocy katany. Można powiedzieć, że to swego rodzaju nieślubne dziecko Mirror’s Edge i Hotline Miami. Tytuł cechuje się wysokim poziomem trudności.

Ghost of Tsushima Legends to niezależny dodatek popularnej gry studia Sucker Punch, który skupia się na wieloosobowych potyczkach drużynowych. Co warto wiedzieć, to wydanie nie zawiera podstawowej wersji gry.

Ark: Survival Evolved to tytuł multiplayer, który rzuca graczy do świata dinozaurów. Wraz z innymi łowcami spróbujcie przetrwać przy wymarłych stworzeniach z pomocą broni palnej i nie tylko. Nie zabrakło craftingu, tworzenia baz, zbierania surowców i ulepszania przedmiotów.

Team Sonic Racing to najnowsza odsłona ścigałkowego cyklu gier z niebieskim jeżem. Jeśli jesteście fanami kartowo-arcade’owych wyścigów, powinniście być jak najbardziej zadowoleni i z tej produkcji. Co ważne, tytuł jest mocno nastawiony na grę drużynową

Na sam koniec warto wspomnieć o dostępie do GTA Online w next-genowym wydaniu, które można przypisać za darmo do swojego konta przez 3 miesiące od 15 marca 2022 roku. Wiadomym jest, że poza usprawnieniami graficznymi do GTA Online ma trafić także inna zawartość, która będzie ekskluzywna dla tej wersji – nie trafi na konsole ubiegłej generacji.

Gry zostaną udostępnione 1 marca 2022 roku (wtorek). Pamiętajcie, by przypisać do swoich kont produkcje przewidziane na luty. Poprzednie ogłoszenie znajdziecie w tym miejscu.

Jak oceniacie ofertę Plusa na marzec 2022?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie