Nowe szczegóły na temat GTA V na PS5 oraz Xbox Series. Nie wszyscy będą zadowoleni z ceny gry

ps plus 2022
PS5 Xbox Series Xbox Series S

GTA V niedługo pojawi się w wydaniu na konsole obecnej generacji. Twórcy przygotowali promocję, ale bazowa cena ulepszenia nie zachwyca.

To Take-Two, więc zaskoczenia większego raczej nie ma.

GTA V – znamy cenę i szczegóły wydania na PS5 i Xbox Series

Też mieliście nadzieję, że nowe wydanie (które z kolei?) GTA V zaoferuje możliwość darmowego ulepszenia? No to się przeliczyliście – cena gry nie dochodzi może do 300 złotych, ale wydawca i tak każe sobie płacić dość sporo. Szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, że to tytuł sprzed prawie 10 lat.

Jak donosi jeden z internautów, Rockstar podzielił się wieloma informacjami na temat nowej edycji tytułu. Już wcześniej poznaliśmy szczegóły dotyczące przenoszenia postaci czy wsparcia dla DualSense na PS5. Teraz znamy rzecz najważniejszą, czyli cenę.

Sporym zawodem może okazać się dla wielu brak możliwości darmowego ulepszenia posiadanej już wersji gry. Take-Two postanowiło kazać sobie płacić za GTA V jeszcze raz i to niezbyt małą kwotę, mówimy o cenie rzędu około 200 złotych. Nowa wersja Grand Theft Auto zadebiutować ma 15 marca, a do 14 obowiązywać ma specjalna promocja. Tytuł zakupimy z 50 proc. obniżką na PS5.

Twórcy chwalą się poprawioną grafiką, ulepszonym czasem wczytywania, nowoczesnym dźwiękiem oraz wsparciem informacji haptycznych dla nowych kontrolerów. Rockstar zapowiada również więcej zawartości, nowoczesne menu i sporo innych drobnych poprawek i ulepszeń. Gra ma zająć dość sporo, bo aż 86,837 GB na dysku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie