Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

GTA V nie ma sobie równych. Oto kolejne wyniki sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii

Czy dominacja produkcji od Rockstar kiedyś się skończy?

Mamy najnowsze wyniki sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii. Pierwsze miejsce, tak samo jak tydzień temu, przypadło GTA V. Drugie zajmuje teraz Call of Duty: Advanced Warfare, które awansowało z trzeciej pozycji. Z kolei FIFA 15 musi się teraz zadowolić ostatnim miejsce na podium.

Świetnie poradziło sobie Saint Row 4: Re-Elected i Gat Out of Hell, które jako nowość wskoczyło na czwartą pozycję. Wyprzedziło Call of Duty: Ghosts. Co ciekawe, Ghosts dziwnym trafem nagle z 30 pozycji awansowało na piątą. Czyżby w Wielkiej Brytanii miała miejsce jakaś promocja? Być może.

Poniżej możecie zerknąć na szczegółowe zestawienie sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii. Są to dane Chart-Track z okresu 18-24 stycznia:

  1. Grand Theft Auto 5
  2. Call of Duty: Avanced Warfare
  3. FIFA 15
  4. Saint Row 4: Re-Elected i Gat Out of Hell
  5. Call of Duty: Ghosts
  6. Far Cry 4
  7. Minecraft: Xbox Edition
  8. Rugby 15
  9. Minecraft: PlayStation Edition
  10. The Crew
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się