Call of Duty znalezione w usłudze Game Pass? Gracze zdumieni

Call of Duty
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Miliony fanów czekają na to, aż do abonamentu Xbox Game Pass trafi seria gier Call of Duty. To wyczekiwane jest od momentu dokonania zakupu Activision Blizzard przez Microsoft. Ostatnio niektórzy gracze zauważyli pewną dziwną rzecz. Być może debiut serii w abonamencie jest bliżej, niż się nam to może wydawać.

Call of Duty w Xbox Game Pass? Jest poszlaka

Czekam na Call of Duty w Xbox Game Pass. I nie jestem jedyny, bo masa graczy wyczekuje, aż do usługi trafi kultowa seria Activision. Black Ops, Modern Warfare i inne odsłony zdecydowanie zasługują na to, aby ponownie je ograć i wrócić w ramach takiej usługi, jaką jest abonament na konsolach Xbox i PC. Okazuje się, że może to mieć miejsce już niedługo. W sieci pojawiła się informacja, że niektórzy z graczy zauważyli w apce xCloud ikonę prezentującą odsłonę Black Ops 3.

Po naciśnięciu aplikacja się zatrzymywała i gry nie dało się uruchomić — nikt w to nie zagrał, ale obrazek gry widziano wielokrotnie.

Zobacz też: Plany serii do 2027 roku? Już je znamy!

Obok widać było również Destiny 2. Ta gra też nie pozwalała się uruchomić i podobnie jak BO3, po czasie zniknęła. Czy to sugeruje, że już wkrótce ogramy je w ramach abonamentu?

Gry po jakimś czasie zniknęły i na razie nie wiadomo, dlaczego niektórzy mogli je zobaczyć. Niektórzy sugerują, że to błąd, ale tymczasowy — i owe produkcje, w tym kultowa seria, zaczną pojawiać się w usłudze Microsoftu już wkrótce. No to standardowo — więcej o Game Pass przeczytacie w tym miejscu.

Źródło: Reddit

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie