GTA V dostaje kolejnego superbohatera

GTA V to duże pole do popisu dla wielu modderów. Jeśli chcielibyście wnieść trochę chaosu na ulice Los Santos, zapraszamy na spotkanie z Thanosem z uniwersum Avengers.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o powstającym modzie do GTA V, dzięki któremu będziemy mogli poszaleć w Los Santos Thanosem. Dzisiaj mamy przyjemność donieść, że oczekiwany mod jest już dostępny do pobrania.

Premiery gier na czerwiec 2018. 20 produkcji, których nie można przegapić!

Za GTA V Thanos script mod odpowiada modder posługujący się pseudonimem JulioNiB, który przeniósł już wcześniej do tytułu od Rockstar wielu superbohaterów i ma w tym naprawdę dużą wprawę. Jego modyfikacje prezentują wysoki poziom, więc naprawdę warto się nimi zainteresować.

Mody do GTA V – Thanos już jest!

Poniżej możecie zobaczyć gameplay, w którym Thanos korzysta ze swoich mocy. Będzie to np. teleportacja na duże odległości i tworzenie portali, w które wrzucimy nawet samochody (na jednym z filmików widać, jaki zamęt może z tego powstać na środku skrzyżowania). Do tego zabawa meteorami i potężne ciosy.

Kto chce pobrać GTA V Thanos script mod, niech zajrzy w to miejsce. Mod potrzebuje do poprawnego działania najnowszej wersji ScripthookVDotNet.
Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: