Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA V dostaje kolejnego superbohatera

GTA V to duże pole do popisu dla wielu modderów. Jeśli chcielibyście wnieść trochę chaosu na ulice Los Santos, zapraszamy na spotkanie z Thanosem z uniwersum Avengers.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o powstającym modzie do GTA V, dzięki któremu będziemy mogli poszaleć w Los Santos Thanosem. Dzisiaj mamy przyjemność donieść, że oczekiwany mod jest już dostępny do pobrania.

Premiery gier na czerwiec 2018. 20 produkcji, których nie można przegapić!

Za GTA V Thanos script mod odpowiada modder posługujący się pseudonimem JulioNiB, który przeniósł już wcześniej do tytułu od Rockstar wielu superbohaterów i ma w tym naprawdę dużą wprawę. Jego modyfikacje prezentują wysoki poziom, więc naprawdę warto się nimi zainteresować.

Mody do GTA V – Thanos już jest!

Poniżej możecie zobaczyć gameplay, w którym Thanos korzysta ze swoich mocy. Będzie to np. teleportacja na duże odległości i tworzenie portali, w które wrzucimy nawet samochody (na jednym z filmików widać, jaki zamęt może z tego powstać na środku skrzyżowania). Do tego zabawa meteorami i potężne ciosy.

Kto chce pobrać GTA V Thanos script mod, niech zajrzy w to miejsce. Mod potrzebuje do poprawnego działania najnowszej wersji ScripthookVDotNet.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%