GTA Trilogy Remake - główni bohaterowie "trójki", Vice City i San Andreas

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

GTA Trilogy Remake „potwierdzone w trzech źródłach” albo ktoś dał się zbajerować

Redakcja Kotaku, powołując się na swoje anonimowe źródła, potwierdza powstawanie GTA Trilogy Remake. Trzy starsze odsłony serii Grand Theft Auto miałyby zadebiutować już tej jesieni.

O tworzeniu odnowionych wersji „trójki”, Vice City i San Andreas plotkuje się w sieci już dawien dawna. Nawet wczoraj mogliście przeczytać o kolejnych doniesieniach na ten temat, a dziś można mówić o pewnego rodzaju przełomie.

Co ciekawe, Kotaku nie jest w stanie poinformować, czym dokładnie jest GTA Trilogy Remake, aczkolwiek miałby to być projekt na Unreal Engine z „mixem starszej i nowszej grafiki”. Redakcja tego zagranicznego serwisu twierdzi jednak, że pozyskała informacje o tych ponownych wydaniach od trzech niezależnych źródeł. Miały one w przeszłości przekazywać przecieki o wcześniejszych aktualizacjach do GTA Online i Red Dead Online z wyprzedzeniem tygodni, a czasem nawet miesięcy.

Warto nadmienić, że redakcja Kotaku w swoim artykule wspomina o GTA Remastered Trilogy, jednakże według ich opisu całość wygląda bardziej na zbiorówkę remake’ów. Świadczy o tym wieść, że całość rzekomo powstaje na innym silniku i odświeżenie mocno wpłynie na grafikę.

Jeśli i tym razem anonimowi koledzy lub koleżanki Kotaku się nie mylą, odnowiona trylogia zadebiutowałaby nawet na konsoli Nintendo Switch. Oprócz tego tworzone miałyby być wersje na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5, Stadia oraz… na telefony komórkowe. Pełny wybór i coś takiego mi się niezmiernie podoba!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się