GTA The Trilogy The Definitive Edition w Epic Games Store? Na to wychodzi

GTA The Trilogy The Definitive Edition w Epic Games Store?
Newsy PC

GTA The Trilogy The Definitive Edition ma podobno już wkrótce zadebiutować na nowych platformach, w tym w Epic Games Store. Pewnie później należy spodziewać się premiery na Steam i nie tylko.

Klęska wydania odświeżonych trzech pierwszych trójwymiarowych części GTA nie powstrzymała Rockstara od chęci wydania gry na innych platformach.

GTA The Trilogy The Definitive Edition zaliczy ponowny falstart?

Nawet pół roku po premierze eksperci nie kryli swojego zniesmaczenia tym, jak działa i wygląda kolekcja klasyk w nowym wydaniu. Mimo wielu nierzadko naprawdę olbrzymich łatek, gracze i krytycy do tej pory uznają ten remaster za jeden z najgorszych w ostatnich latach. Jasne, gra może i sprzedała się zaskakująco dobrze, ale z pewnością nie przełożyło się to na renomę Rockstara.

Nieodżałowany billbil-kun napisał na Twitterze krótką wiadomość, wedle której zestaw ma niebawem zadebiutować w wersji PC na kolejnych platformach cyfrowej dystrybucji. Jego zdaniem już 19 stycznia o godzinie 17:00 czasu polskiego tytuł trafi do oferty Epic Games Store. Do tej pory można było go kupić jedynie za pośrednictwem Rockstar Games Launcher. Bezpiecznie można założyć, iż zdobędziemy go także na Steam (ale pewnie później) i być może nawet na jeszcze innych platformach.

Wydawać by się mogło, że czwartkowy debiut kolekcji pokrywa się z nową darmową grą w EGS. Niestety, kontrowersyjny remaster ma nie być dostępny za darmo. Przez pierwszy tydzień kupimy go o połowę taniej. Tylko… czy ktoś faktycznie wyłoży na grę pieniądze?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie