GTA The Trilogy The Definitive Edition - zrzut ekranu
0 komentarzy

Komiczny bug w GTA The Trilogy The Definitive Edition powoduje, że gracze „zjadają” punkty zapisu

GTA The Trilogy The Definitive Edition wciąż ugina się od liczby bugów. Problem w tym, że najnowszy błąd uniemożliwia zapisanie rozgrywki.

To uczucie, gdy coś ci się pomieszało i zamiast zapisać grę, zbierasz znajdźkę w postaci dyskietki…

GTA The Trilogy The Definitive Edition bez zapisów

Kojarzycie ten moment, gdy fani cyklu GTA nie mogli doczekać się faktycznej zapowiedzi odświeżonego wydania klasycznych odsłon? Niestety, bardzo szybko okazało się, że remastery zostały wręcz zdominowane bugami, błędami, glitchami i innymi problemami.

O najnowszym, dość kuriozalnym, przykładzie donosi jeden z użytkowników Reddita. Wstawił on krótki filmik nagrany na swojej PS4. Gdy gracz wychodzi z samochodu, aby zapisać grę… „zjada” dyskietkę. Przypomina to nieco zbieranie monet w starszych grach. Wygląda to przekomicznie, ale trzeba przyznać, że równie mocno może frustrować.

Aby zapisać grę w San Andreas, trzeba wejść w jedną z wielu usianych po mapie świata punktów zapisu w postaci dyskietek. Automatycznie powinno wyświetlić się menu wybrania pliku. Problem w tym, że przez buga punkt zapisu po prostu znika.

W komentarzach pojawiło się wiele osób, które donoszą o podobnym problemie także i na PC czy w wersji na Switch. Na ten moment udało się ustalić, iż cofnięcie do poprzedniego pliku zapisu naprawia sytuację. Fajnie, tyle że to na tyle istotny bug, iż powinien zostać wyeliminowany najszybciej, jak się tylko da.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się