GTA The Trilogy The Definitive Edition z olbrzymią łatką naprawiającą ponad 100 błędów

GTA The Trilogy The Definitive Edition - Tommy Vercetti
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

GTA The Trilogy The Definitive Edition miało bardzo dyskusyjny start. Twórcy jednak nie przestali usprawniać produkcji. Właśnie wypuszczono kolejną aktualizację.

Naprawa ponad 100 usterek, błędów i bugów w najnowszym patchu!

GTA The Trilogy The Definitive Edition z olbrzymią łatką

Rockstar Games nie dopilnowało, aby Groove Street Games wydali odpowiednio dopracowaną produkcję. Nic dziwnego, że fani klasycznych odsłon serii GTA niezwykle negatywnie zareagowali na premierę remastera trzech pierwszych trójwymiarowych części. Złe opinie nie przełożyły się jednak na sprzedaż, bo pozycja i tak poradziła sobie niezwykle dobrze.

Niedawno deweloperzy obiecali kolejną, wielką aktualizację. Słowa właśnie dotrzymali, albowiem do gry trafiła paczka naprawiającą przytłaczającą wręcz liczbę ponad 100 błędów. Jakie są to poprawki? Przytoczmy sobie może parę najważniejszych zmian.

Dla większości graczy z pewnością istotna wyda się poprawa optymalizacji produkcji na wszystkich platformach i we wszystkich trybach graficznych. Do tego zdecydowano się na wyeliminowanie „wykrzaczania się” gry, poprawę usterek związanych z kolizją, a także sporo usprawnień tekstur i wyglądu obiektów.

Do tego, klasycznie zresztą, mnóstwo rzeczy, które naprawiają mniejsze lub większe błędy, jak np. nieresponsywne przyciski, problemy z zapisaniem gry, spawny przeciwników i wiele, wiele więcej. Warto wspomnieć, iż aktualizacja dotyczy każdej z części serii zawartej w pakiecie. Mamy nadzieję, iż ostatni patch to niejedyny, a gracze już niedługo będą mogli cieszyć się remasterem tak, jak powinni od samego początku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie