Dr. Dre zapowiada nowy utwór do GTA Online. Dostaniemy więcej piosenek i stację radiową

GTA Online - postać leży na kasie
PC PS3 PS4 PS5 X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Kolaboracja Rockstara ze znanym raperem przynosi efekty. Oprócz nowego fabularnego zadania do GTA Online otrzymamy sporo „muzycznej” zawartości.

Dr. Dre z gościnnym udziałem Eminema w GTA Online!

GTA Online z Dr. Dre

Multiplayerowy komponent od piątej części legendarnej serii GTA to dowód na to, że da się utrzymać tytuł wieloosobowy po wielu latach od premiery. No i nie musi on być ani MMO, ani produkcją z potencjałem na e-sport. Nic więc dziwnego, że twórcy wciąż uatrakcyjniają rozgrywkę.

No bo ile można grać w to samo? Najwidoczniej Rockstar pomyślał to samo, bo już niedługo (a w zasadzie to jutro, tj. 15 grudnia) pojawi się nowa aktualizacja. Powróci w niej znany z fabuły Franklin, do którego dołączy Dr. Dre. Więcej o samej fabule przeczytacie tutaj.

Teraz dostaliśmy przedsmak tego, co czeka nas w warstwie dźwiękowej. Nie jest tajemnicą, iż do gry trafi sporo nowych piosenek skomponowanych przez popularnego rapera. Jeden z utworów został przez niego zapowiedziany dzięki krótkiemu fragmentowi w serwisie YouTube. Nie znamy jego tytułu, ale wiemy, że powstał we współpracy z Eminemem.

Brzmi to z pewnością ciekawie, ale na razie pozostaje nam czekać na pełną wersję i pozostałe utwory. Oprócz tego nowa aktualizacja wprowadzi również całą stację radiową – Motomami Los Santos. Usłyszmy dzięki niej takie gwiazdy, jak Mr. Fingers czy Aventura.

Radio Los Santos dostanie więcej piosenek od znanych wykonawców. Pojawi się m.in. Tyler, The Creator, Rich the Kid czy Kodak Black. Z kolei West Coast Classics zawitają klasyczne utwory od Dr. Dre, w tym te powstałe we współpracy z 2Pac-em czy Mary J. Blige.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie