GTA Online - Franklin Clinton

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GTA Online dostanie fabularną aktualizację. Powraca Franklin, a wraz z nim Dr. Dre

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Dr. Dre ma pracować nad nową zawartością do GTA. Okazuje się, że chodziło o aktualizację GTA Online, którą właśnie zapowiedziano.

Aktualizacja The Contract zawiera fabularny dodatek do modułu sieciowego GTA V. Powróci w niej jeden z protagonistów gry, Franklin Clinton, który założył agencję pomocy celebrytom. Tak się składa, że w potrzebie jest znany raper, Dr. Dre, którego telefon z nieopublikowaną jeszcze muzyką zaginął i wpadł w nieodpowiednie ręce. Postacie graczy GTAO będą musiały odzyskać cenne hip-hopowe dzieła.

Szczegóły aktualizacji The Contract nie są jeszcze znane, ale zaprezentowano kilka pierwszych nowości. Tą najważniejszą będzie oczywiście zestaw misji z Franklinem i Dr. Dre. Co więcej, do gry trafi nowa stacja radiowa i aktualizacje do tych już obecnych w grze, paralizator, wyrzutnia ładunków EMP i parę pojazdów. Pojawią się też specjalne misje zlecane przez agencję Franklina. Niewykluczone, że nowej zawartości będzie jeszcze więcej. Na konkrety musimy jednak poczekać.

Rozszerzenie The Contract do GTA Online zadebiutuje 15 grudnia. Niedługo Rockstar Games powinno udostępnić bardziej dokładną listę zmian i nieogłoszone nowości, które trafią do gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%