GTA Online dostanie fabularną aktualizację. Powraca Franklin, a wraz z nim Dr. Dre

GTA Online - Franklin Clinton
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Dr. Dre ma pracować nad nową zawartością do GTA. Okazuje się, że chodziło o aktualizację GTA Online, którą właśnie zapowiedziano.

Aktualizacja The Contract zawiera fabularny dodatek do modułu sieciowego GTA V. Powróci w niej jeden z protagonistów gry, Franklin Clinton, który założył agencję pomocy celebrytom. Tak się składa, że w potrzebie jest znany raper, Dr. Dre, którego telefon z nieopublikowaną jeszcze muzyką zaginął i wpadł w nieodpowiednie ręce. Postacie graczy GTAO będą musiały odzyskać cenne hip-hopowe dzieła.

Szczegóły aktualizacji The Contract nie są jeszcze znane, ale zaprezentowano kilka pierwszych nowości. Tą najważniejszą będzie oczywiście zestaw misji z Franklinem i Dr. Dre. Co więcej, do gry trafi nowa stacja radiowa i aktualizacje do tych już obecnych w grze, paralizator, wyrzutnia ładunków EMP i parę pojazdów. Pojawią się też specjalne misje zlecane przez agencję Franklina. Niewykluczone, że nowej zawartości będzie jeszcze więcej. Na konkrety musimy jednak poczekać.

Rozszerzenie The Contract do GTA Online zadebiutuje 15 grudnia. Niedługo Rockstar Games powinno udostępnić bardziej dokładną listę zmian i nieogłoszone nowości, które trafią do gry.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie