Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 – nowy mod z Hulkiem wygląda niesamowicie. Pobierajcie!

Wielu graczy skończyło już fabułę GTA 5, wynudziło się przy GTA Online, lecz ciągle wraca do Los Santos, by pobawić się modami. Jeśli jesteście jedną z takich osób, powinniście zwrócić uwagę na Hulka.

Utalentowany moder skrywający się za pseudonimem JulioNiB zamieścił w sieci nowy mod Hulk do GTA 5. Zielony superbohater potrafi zrobić w Los Santos prawdziwą zadymę, co potwierdza poniższy gameplay.

GTA 5 mody. Hulk gotowy do pobrania

JulioNiB jest znany ze swoich niesamowitych modów dla GTA 5 i za jego sprawą w grze od Rockstar wylądowało wielu superbohaterów. Był Ghost Rider, Iron Manem, Dragon Ball, Thanos i kilku innych. Każdy mod odznacza się dużą dbałością o szczegóły i nie inaczej jest tym razem.

Hulk posiada super moce, potrafi bardzo wysoko skakać, wyrywa latarnie z chodników, atakuje w locie śmigłowce, rzuca samochodami jak zabawkami, a nawet potrafi się wspinać. Według autora moda, funkcja wspinania się po ścianach działa niemal na każdym budynku w grze. Należy skoczyć w stronę budynku i w locie przytrzymać kierunek do przodu, by złapać się ściany.

Zobaczcie, jak wygląda mod Hulk do GTA 5 od JulioNiB, a jeśli chcecie go pobrać, wystarczy zajrzeć na tę stronę.

Hulk w GTA 5 – gameplay

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%