Gry za darmo na PC. Ubisoft rozda Assassin’s Creed 2, Child of Light i Rayman Legends

Gry za darmo na PC. Ubisoft rozda Assassin’s Creed 2, Child of Light i Rayman Legends
Gry za darmo Newsy PC

Kto nie załapał się na poprzedni zrzut, już w ten piątek zaopatrzy się w darmowe wersje Assassin’s Creed 2, Child of Light i Rayman Legends w wersji na PC.

Choć w przeszłości było aż za dużo okazji, żeby zaopatrzyć się w Assassin’s Creed 2, Child of Light i Rayman Legends za darmo, z pewnością ogromna liczba graczy nadal nie ma tych tytułów na swoim koncie. A jeśli jesteście wśród nich, możecie szybko odmienić ten stan rzeczy.

Gry od Ubisoft za darmo – kiedy?

Ubisoft będzie rozdawał swoje trzy gry w terminie od 1 maja (od godziny 12:00 czasu polskiego) do 5 maja (do godziny 20:00 czasu polskiego). Kto w tym czasie przypisze tytuły do swojego konta, zatrzyma je na zawsze. Gry pojawią się do pobrania pod poniższymi adresami:

Akcja Assassin’s Creed 2 rozgrywa się pod koniec XV wieku, 285 lat po wydarzeniach przedstawionych w “jedynce”. Bohaterem gry jest młody szlachcic Ezio Auditore da Firenze, który w wyniku intrygi zaplanowanej przez wrogów rodziny traci ojca i dwóch braci. Ezio poprzysięga zemstę na winowajcach. Assassin’s Creed 2 zadebiutowało na Xboksie 360 i PS3 w 2009, a rok później także na PC. Natomiast na konsole Xbox One i PS4 produkcja trafiła w 2016.

Child of Light to gra RPG w której nie brakuje sporej ilości zręcznościowych elementów. To co wyróżnia produkcję Ubisoftu to fenomenalna oprawa graficzna, która buduje mistyczny, bajeczny klimat. Ścieżka dźwiękowa doskonale komponuje się z akcją rozgrywaną na ekranie. Mechanika rozgrywki także nie pozostawia wiele do życzenia, nawet jeśli pojedynki są odrobinę za proste.

Rayman Legends to z kolei gra platformowa. Z czym przyjdzie nam się zmierzyć? Polana Marzeń znowu znalazła się w opałach! Podczas stuletniej drzemki koszmary rozmnożyły się i rozpełzły, tworząc nowe potwory jeszcze straszliwsze, niż widziane wcześniej! To legendarne istoty… Smoki, olbrzymie ropuchy, potwory morskie, a nawet źli zapaśnicy. Murfy obudził Raymana i Globoxa, by pomogli w walce z tymi koszmarami i uratowali Teensiech!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie