Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Rayman Legends za darmo. Wiemy, co Epic Games Store rozda za tydzień

Kto jeszcze nie miał okazji poskakać i pofikać w Rayman Legends, niech pobiera grę za darmo i nadrabia zaległości. Za tydzień dostaniemy natomiast coś z nordyckich klimatów.

Już dzisiaj możemy zajrzeć do Epic Games Store i poczęstować się darmowym Rayman Legends. Grę możemy zgarnąć do 6 grudnia i jeśli do tego czasu się wyrobimy, zatrzymamy ją na zawsze.

Rayman Legends za darmo do 6 grudnia

Z czym przyjdzie nam się zmierzyć? Polana Marzeń znowu znalazła się w opałach! Podczas stuletniej drzemki koszmary rozmnożyły się i rozpełzły, tworząc nowe potwory jeszcze straszliwsze, niż widziane wcześniej! To legendarne istoty… Smoki, olbrzymie ropuchy, potwory morskie, a nawet źli zapaśnicy. Murfy obudził Raymana i Globoxa, by pomogli w walce z tymi koszmarami i uratowali Teensiech!

Jotun za darmo od 5 do 12 grudnia

Epic Games Store informuje, że w dniach od 5 do 12 grudnia na wszystkich graczy czeka darmowy egzemplarz Jotun. To gra akcji z ręcznie rysowaną grafiką, osadzona w mitologii nordyckiej. Podczas gry w Jotun wcielasz się w Thorę, wikińską wojowniczkę. Nie zginęła ona chwalebną śmiercią i teraz musi udowodnić bogom, że jest warta Valhalli.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się