Rayman Legends za darmo. Wiemy, co Epic Games Store rozda za tydzień

Rayman Legends za darmo. Wiemy, co Epic Games Store rozda za tydzień
Gry za darmo Newsy PC

Kto jeszcze nie miał okazji poskakać i pofikać w Rayman Legends, niech pobiera grę za darmo i nadrabia zaległości. Za tydzień dostaniemy natomiast coś z nordyckich klimatów.

Już dzisiaj możemy zajrzeć do Epic Games Store i poczęstować się darmowym Rayman Legends. Grę możemy zgarnąć do 6 grudnia i jeśli do tego czasu się wyrobimy, zatrzymamy ją na zawsze.

Rayman Legends za darmo do 6 grudnia

Z czym przyjdzie nam się zmierzyć? Polana Marzeń znowu znalazła się w opałach! Podczas stuletniej drzemki koszmary rozmnożyły się i rozpełzły, tworząc nowe potwory jeszcze straszliwsze, niż widziane wcześniej! To legendarne istoty… Smoki, olbrzymie ropuchy, potwory morskie, a nawet źli zapaśnicy. Murfy obudził Raymana i Globoxa, by pomogli w walce z tymi koszmarami i uratowali Teensiech!

Jotun za darmo od 5 do 12 grudnia

Epic Games Store informuje, że w dniach od 5 do 12 grudnia na wszystkich graczy czeka darmowy egzemplarz Jotun. To gra akcji z ręcznie rysowaną grafiką, osadzona w mitologii nordyckiej. Podczas gry w Jotun wcielasz się w Thorę, wikińską wojowniczkę. Nie zginęła ona chwalebną śmiercią i teraz musi udowodnić bogom, że jest warta Valhalli.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie